newspaper

Hayata Makas Atmak

Ünlü erkek berberi Şükrü Dudu, yaşamını "Hayata Makas Atmak" kitabında anlattı.

Türkiye'nin En Başırılı Erkek Berberi Şükrü Dudu'nun Hayallerini Gerçekleştirme Hikayesini öğrenmek ve ilham almak için ' Hayata Makas Atmak ' adlı kitabını kitap mağazalarından bulabilirsiniz.

newspaper

Modayı Yakından Takip Eden Şükrü Dudu Barber's Club

‘’KİRAZ MEVSİMİ’’ DİZİSİNİN YAKIŞIKLISI SERKAN ÇAYOĞLU’NA BRAD PITT MODELİ!

Son yılların trendi hep o oldu.Modayı en yakından takip eden Şükrü Dudu, ‘’Kiraz Mevsimi’’ dizisinin yakışıklı oyuncusu Serkan Çayoğlu’na Brad Pitt saç modeli yaptı!...

newspaper

Şükrü Dudu'dan renkli açılış

Ünlülerin tercih ettiği kuaför Şükrü Dudu, yeni salonunu Zorlu Center’da hizmete açtı.

Şükrü Dudu’nun ev sahipliği yaptığı açılışa, medya, iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok önemli isim katıldı.İş, sanat ve cemiyet hayatından birçok kişinin tercih ettiği ünlü kuaför Şükrü Dudu, yeni salonunu Zorlu Center’da hizmete açtı.

newspaper

Şükrü Dudu'dan beylere özel davet

Ünlülerin tercih ettiği kuaför Şükrü Dudu, yeni salonunu Zorlu Center’da hizmete açtı

İş, sanat ve cemiyet hayatından birçok kişinin tercih ettiği ünlü kuaför Şükrü Dudu, yeni salonunu Zorlu Center’da hizmete açtı. Uzun zamandır Levent’te Şükrü Dudu Barber’s Club adıyla hizmet veren Şükrü Dudu, yeni salonunu sanat ve cemiyet hayatından birçok önemli ismin katıldığı davetle açtı.

Devamını Oku..
newspaper

Bilic'in traş keyfi

Beşiktaş'ın Hırvat çalıştırıcısı Slaven Bilic, tüm yorgunluğunu ve stresini traş olarak attı

Dün Trabzonspor'u 3-0'lık net bir skorla mağlup edip liderlik koltuğunu Galatasaray'dan geri alan Beşiktaş'ın Hırvat çalıştırıcısı Slaven Bilic, maçın yorgunluğunu ve stresini berber koltuğunda attı

Devamını Oku..
newspaper

Çağatay Ulusoy'u galaya Şükrü Dudu hazırladı

Ünlü oyuncu yeni filmi Delibal'ın galası için ünlülerin berberi Şükrü Dudu'ya tıraş oldu

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un merakla beklenen filmi Delibal'ın galası bu akşam gerçekleştirilecek. 25 Aralık'ta vizyona girecek filmi için oldukça heyecanlı olan Ulusoy gala için kendisini ünlülerin berberi Şükrü Dudu'ya emanet etti.

newspaper

Hakan Sabancı'dan Şükrü Dudu'ya hayırlı olsun ziyareti

Ünlü kuaför Şükrü Dudu, yeni salonunu Zorlu’da açtı

Ünlü kuaför Şükrü Dudu, yeni salonunu Zorlu’da açtı. Açılışta Dudu’yu ziyaret eden isimler arasında cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Hakan Sabancı da vardı. Sabancı, Dudu’ya hayırlı olsun dileklerini sunduktan sonra alışveriş merkezinden ayrıldı.

newspaper

Ünlülerin ve işadamlarının berberi Zorlu Center'da

Ünlü isimlerin ve işadamlarının berberi Şükrü Dudu merkez şubesini Zorlu Center Alışveriş Merkezi'ne taşıdı

Ünlü isimlerin ve işadamlarının berberi Şükrü Dudu, merkez şubesini artık Zorlu Center AVM Meydan Katı 210 numaraya taşıdı. Bugüne kadar birçok ünlü ismin ve işadamının müdavimi olduğu Şükrü Dudu, bundan sonra ünlü isimlere yeni yerinde hizmet verecek.

Devamını Oku..
newspaper

Faruk Süren'den Şükrü Dudu'ya ziyaret